Binance wystawi tę kryptowalutę z wieloma parami, ale jest warunek

Najnowsze ogłoszenie Binance ujawnia plany notowania Lista (LISTA), wywołując oczekiwanie inwestorów, ponieważ giełda przygotowuje się do włączenia tokena do wielu par handlowych.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Binance ogłasza wprowadzenie nowego płynnego protokołu stakingu i stablecoinów z różnymi parami handlowymi.
  • Użytkownicy mogą zmaksymalizować nagrody, uczestnicząc w Lista Megadrop przed 30 maja.
  • Obserwatorzy rynku czekają na wpływ ogłoszenia Binance o notowaniu na ruch cen LISTA.

Binance, wiodąca giełda kryptowalut, po raz kolejny trafiła na pierwsze strony gazet dzięki najnowszemu ogłoszeniu dotyczącemu wprowadzenia nowego tokena na swoją platformę. Wydarzenie to wywołało podekscytowanie wśród inwestorów, którzy chętnie spekulują na temat potencjalnego wpływu notowań na cenę tokena. Powszechnym trendem na rynku kryptowalut jest to, że notowania na głównych giełdach często prowadzą do wzrostów cen, podczas gdy negatywne ogłoszenia mogą osłabić nastroje inwestorów.

Binance będzie notować ten nowy token

Binance, w niedawnym ogłoszeniu, ujawniło swoje plany wprowadzenia Lista (LISTA), płynnego stakingu i zdecentralizowanego protokołu stablecoin, w ramach inicjatywy Binance Megadrop. Token będzie dostępny do handlu na giełdzie kryptowalut od 20 czerwca 2024 r., z wieloma parami handlowymi, w tym LISTA/BTC, LISTA/USDT, LISTA/BNB, LISTA/FDUSD i LISTA/TRY.

W międzyczasie Binance przeprowadzi proces notowania po wydarzeniu Lista Megadrop. Użytkownicy będą mieli możliwość zmaksymalizowania swoich Zablokowanych Wyników BNB poprzez zablokowanie swoich BNB w Zablokowanych Produktach BNB przed 30 maja 2024 roku.

W tym okresie pobierane będą godzinowe migawki kwot subskrypcji użytkowników w celu określenia nagród. Ponadto użytkownicy mogą wykonywać zadania Web3 w okresie wykonywania zadań, które obejmują zadania takie jak stakowanie BNB w ListaDAO DApp.

Tymczasem w ogłoszeniu podkreślono, że Binance będzie pierwszą platformą, która wystawi Listę (LISTA), ostrzegając użytkowników przed fałszywymi reklamami innych platform. Podkreśla znaczenie przeprowadzania dokładnych badań w celu zapewnienia bezpieczeństwa funduszy inwestorów.

Bliższe spojrzenie na raport

Decyzja Binance o wprowadzeniu Lista (LISTA) odzwierciedla zaangażowanie giełdy w oferowanie użytkownikom różnorodnych kryptowalut. W miarę narastania oczekiwania na notowanie, inwestorzy z niecierpliwością czekają na możliwość wzięcia udziału w Lista Megadrop i potencjalnego wykorzystania przyszłych wyników tokena na rynku.

Tymczasem Binance już wcześniej wywołało szum na rynku kryptowalut, ogłaszając Lista jako drugi projekt na swojej nowej platformie, Binance Megadrop. Warto zauważyć, że token LISTA ma maksymalną podaż 1 miliarda, z czego 10% lub 100 milionów LISTA zostanie przeznaczone na nagrody Megadrop Token Rewards.

Ponadto raport Binance wykazał, że początkowa podaż tokena w obiegu wyniesie 230 milionów lub 23% maksymalnej podaży tokena. Tymczasem, biorąc pod uwagę wpływ tych głównych giełd kryptowalut na przestrzeń aktywów cyfrowych, kilku obserwatorów rynku będzie uważnie obserwować wpływ ogłoszenia na cenę LISTA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *