Wakacje dobiegły końca, a to oznacza, że ponownie zapraszamy najmłodszych do wspólnej zabawy podczas zajęć ruchowych.

Dla kogo to zajęcia?
Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku 3-7 lat, zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. W przypadku uczestnictwa w zajęciach 3-latków, możliwa jest obecność rodziców.

Jakie są korzyści?
W trakcie trwania naszych zajęć dziecko ma kontakt z rówieśnikami, pobudza sprawność fizyczną, kształtuje koordynację ruchową, przy czym rozwija się jego sportowy charakter i zamiłowanie do sportu. Warto pamiętać, że podłożem i przyczyną do powstania i ujawnienia wszelkich predyspozycji są umiejętności i nawyki, zdobywane już w podczas najmłodszych lat. Nasze zajęcia wpływają wszechstronnie na umiejętności ruchowe małego człowieka, ale także pozwalają oddziaływać na inteligencję. Z kolei dzięki różnym zadaniom wykonywanym w formie wszelakiego rodzaju zabaw pozwalają rozwijać zmysły, co może wpływać pozytywnie także na przyswajanie informacji, efektywną naukę w kolejnych latach życia, kreatywne myślenie i osobowość dziecka. Ważnym elementem zajęć ruchowych jest także kształtowanie poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości. Wszystko to odbywa się w formie zabaw, które są atrakcyjne z uwagi na towarzyszący dzieciom uśmiech.

Gdzie ćwiczymy?
Od początku września zajęcia będą się odbywać w dwóch miejscowościach:
- Jankowice (sala gimnastyczna SP15, poniedziałki 16:00-17:00) - pierwsze zajęcia 5 września!
- Pszczyna (hala POSiR, czwartki 18:00-19:00) - pierwsze zajęcia 8 września!

Jak się zapisać?
Nabór do grup Zajęć Ruchowych jest ciągły i trwa przez cały rok. Jeśli dziecko nie uczęszczało do tej pory na zajęcia, wystarczy do nas zadzwonić i zapisać je do danej miejscowości.

Krok po kroku:

  1. Zadzwoń pod numer telefonu 57 57 23 23 8 i umów się na pierwsze zajęcia,
  2. Wejdź na stronę www.mtwsport.pl i wydrukuj zgodę/oświadczenie rodziców (zakładka STREFA RODZICA),
  3. Z tym dokumentem zgłoś się do trenera przed umówionymi zajęciami i Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć razem z nami.