Niedawno zakończył się trzeci turnus Kolonii w Mielnie organizowany przez Centrum Aktywności Ruchowej. Łącznie nad morzem wypoczywało aktywnie ponad 200 młodych pasjonatów sportu.

Pomysł zorganizowania kolonii nad morzem był strzałem w dziesiątkę. Chętnych na wakacyjny wyjazd do Mielna było tyle, że sukcesem zakończyły się aż trzy turnusy. Pierwszy trwał od 9 do 17 lipca, drugi od 17 do 25 lipca, a trzeci od 25 lipca do 3 sierpnia.

Nad morzem nie było czasu na nudę. Kadra przygotowała ogrom atrakcji i każdy znalazł coś dla siebie. Poranna gimnastyka, jogging, treningi, gry i zabawy – to tylko niektóre z licznych aktywności, które zaplanowali organizatorzy dla swoich podopiecznych.

Uczestnicy mieli zaplanowany aktywny wypoczynek, ale był też czas na… słodkości J Podczas licznych wyjść młodzi sportowcy zajadali się pysznymi goframi i lodami.

Kolonie w Mielnie to nie tylko piłka nożna. Uczestnicy doskonalili się również podczas gry w tenis stołowy, darta czy piłkarzyki. Wielkim powodzeniem cieszyły się też atrakcje na świeżym powietrzu, takie jak gra miejska, festiwal kolorów czy tradycyjne kąpiele w morzu.

Młodzi pasjonaci sportu wrócili do domów cali, zdrowi i szczęśliwi. Skąd to wiemy? Uśmiechy mówią same za siebie!