Centrum Aktywności Ruchowej - Skąd taka inicjatywa? Jak ważna w życiu jest wszelkiego rodzaju aktywność, wie chyba każdy. W trosce o rozwój naszych podopiecznych, chcemy zaszczepić w nich pozytywny stosunek do sportu i rekreacji, który pozwoli im pozostać aktywnym przez całe życie i wyposaży ich w podstawy do każdej z form aktywnego spędzania wolnego czasu. Zajęcia ruchowe prowadzone przez specjalistów, odbywające się w gronie rówieśników wpływają na prawidłowy i harmonijny rozwój psychofizyczny naszych pociech. Praca w małych grupach sprawia, że w czasie trwania zajęć stosowana jest zasada indywidualizacji, zakładająca dostosowanie poziomu realizowanego programu do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników. Co istotne udział w naszych zajęciach dostępny jest dla każdego, zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Każdego z nich chcemy zarazić pozytywną energią i zamiłowaniem do ruchu, przez co aktywność fizyczna stanie się dla nich czymś naturalnym. W skład naszej kadry wchodzą wykwalifikowani trenerzy oraz instruktorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

MTW Sport

Tomasz Kropidło

Absolwent AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego, licencjat z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, trener piłki nożnej II klasy, instruktor sportu - pływanie, instruktor rekreacji ruchowej – tenis ziemny. Od zawsze związany ze sportem, głównie z piłką nożną. W chwili obecnej trener roczników 2005 w klubie MKS Iskra Pszczyna. Od sierpnia pełni również funkcję trenera rocznika 2006 w Akademii BBTS Podbeskidzie. Z zamiłowania dziennikarz sportowy.

Mateusz Bałuch

Absolwent AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego i edukacji obronnej, instruktor piłki nożnej, instruktor rekreacji ruchowej – fitness i ćwiczenia siłowe. Brał aktywny udział w powstawaniu Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna, gdzie pracuje do dzisiaj. Propagował zajęcia piłki nożnej w szkołach podstawowych powiatu pszczyńskiego. Spełnia się również jako instruktor na siłowni. Nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji obronnej w ZS nr 1 oraz PZS nr 2 Pszczynie.

Wojciech Bałuch

Absolwent AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej, instruktor futsalu, instruktor tenisa stołowego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Założyciel UKS Centrum Pszczyna, współzałożyciel Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra, w której pracował jako trener i wiceprezes całego klubu. Od 2008 roku pracownik Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie pełni funkcję menedżera sportu.

Mateusz Żemła

Trener piłki nożnej UEFA B, od wielu lat związany ze sportem. doświadczenie zbierał już w młodości grając w dużych klubach. Swoją przygodę rozpoczął w GKS-ie Katowice, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble juniorskiej piłki. W seniorską piłkę wszedł reprezentując barwy III-ligowego Rozwoju Katowice, z którego przeszedł do I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, a po okresie gry w BKS-ie Stal Bielsko-Biała występował na futsalowych parkietach grając w Rekordzie Bielsko-Biała i Clearexie Chorzów.

Artur Żurawiecki

Artur Żurawiecki

Artur Żurawiecki

Absolwent AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego, licencjat gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, trener piłki nożnej UEFA B, instruktor pływania, lekkiej atletyki i narciarstwa zjazdowego. Ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i ratownik WOPR. Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Miedźnej. Posiada duże doświadczenie w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Od kilku lat związany z drużynami młodzieżowymi Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna.