Akademia młodego piłkarza

Wykonaj z nami pierwszy krok do piłkarskiej kariery. Trwa nabór do Akademii Młodego Piłkarza. Zapisz dziecko już dzisiaj!

 

CZYM JEST AKADEMIA MŁODEGO PIŁKARZA?
To projekt zakładający rozwój sportowy uczestników, ukierunkowany na piłkę nożną. Skupiamy się na organizacji zajęć poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu i radosną atmosferę, przy okazji szkoląc pod kątem zdobywania umiejętności piłkarskich. Kluczowy jest dla nas uśmiech dziecka podczas treningu i po jego zakończeniu, a także utrwalenie pozytywnego stosunku do ruchu i rozpoczynającej się przygody piłkarskiej młodych zawodników.

DO KOGO SĄ SKIEROWANE ZAJĘCIA?
Na treningi zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki w wieku od 3-go roku. Nie jest istotne, jakie dziecko ma na starcie zdolności i umiejętności. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe, tak aby dostosować poziom nauczanych elementów do zaawansowania grupy.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?
Krok po kroku:

  1. Zadzwoń pod numer telefonu 886 386 428 i umów się na pierwszy trening,
  2. Wejdź na stronę www.mtwsport.pl i wydrukuj zgodę/oświadczenie rodziców (zakładka STREFA RODZICA),
  3. Z tym dokumentem zgłoś się do trenera przed umówionym treningiem i Twoje dziecko będzie mogło przystąpić do zajęć.

Nabór do Akademii Młodego Piłkarza trwa cały rok.

 

GDZIE TRENUJEMY?
Zajęcia odbywają się w  Pszczynie, Miedźnej, Radostowicach, Studzienicach, Bojszowach i Międzyrzeczu.

JAK SZKOLIMY?
Nauka poprzez zabawę – właśnie takie motto przyświeca nam podczas treningów. Co naturalne im dziecko jest starsze, tym więcej stosuje się ćwiczeń stricte piłkarskich, natomiast u najmłodszych zajęcia są oparte na grach i zabawach ukierunkowanych na piłkę nożną. Wzorujemy się na najlepszych szkołach piłkarskich z całego świata, aby ciągle ulepszać metody nauczania. Naszym celem jest nauczenie młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad ,,Fair Play”.

RYWALIZACJA BEZ PRESJI
Zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza uczestniczą w cyklicznych turniejach. Wszystkie nasze ośrodki, wraz z zaprzyjaźnionymi szkółkami stworzą wspólny projekt. Zawodnicy biorący w nich udział nie będą poddawani żadnej presji wyników. W ten sposób chcemy pozwolić na harmonijny rozwój kreatywności i umiejętności zdobywanych przez młodych piłkarzy.

OBSERWUJ NAS NA BIEŻĄCO
https://web.facebook.com/mtwsport/